BIP
Jesteś tutaj: Dom Pomocy Społecznej w Pelplinie/Zabawa Karnawałowa w Naszym Domu
true6006000truetrue0truetruefadetrue

Karnawał trwa w najlepsze… dlatego też 28 stycznia odbyła się w naszym Domu długo oczekiwana zabawa karnawałowa z udziałem zaproszonych gości z Domu Pomocy Społecznej w Gdyni, Szpęgawsku, Gniewie i  Stegnie.  Tradycyjnie już o oprawę muzyczną zadbał zaprzyjaźniony zespół Trio Brothers. W tym roku przygotowaliśmy dla uczestników zabawy wyjątkową niespodziankę, którą był pokaz tańca w wykonaniu Julii i Jakuba młodych tancerzy ze szkoły tańca STAKATO z Tczewa. Bardzo utalentowani i sympatyczni wykonawcy zatańczyli dla nas tańce standardowe: walc, fokstrot, tango argentyńskie oraz tańce latynoamerykańskie: sambę, rumbę, cha-cha i jive. Uczestnicy imprezy byli pod wielkim wrażeniem pokazu tanecznego. Na zakończenie występu zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia, a co niektórzy mieli nawet okazję zatańczyć z tancerzami.

W trakcie zabawy prowadziliśmy także loterię fantową, która cieszyła się dużym zainteresowaniem, tym bardziej, iż każdy los był losem wygranym. Przygotowaliśmy również kącik z gadżetami do sesji fotograficznej, który okazał się świetnym pomysłem naszych Pań prowadzących świetlicę Terapii Zajęciowej pani Asi i pani Magdy. Do tego miejsca ustawiały się momentami kolejki, aby zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.

Uczestnicy zabawy chwalili organizację, jedzenie, dobrą muzykę i pokaz taneczny, który do końca pozostał wielką niespodzianką. Nasi mieszkańcy nabrali ochoty na  karnawałowe pląsy i dobrze, bo przed nami wyjazdy na zabawę do zaprzyjaźnionych Domów. 

Zakładki
  • Gmina Pelplin
  • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tczewie
  • Starostwo Powiatowe w Tczewie
  • Parafia Katedralna
  • Informator Pelpliński
  • Miejska Biblioteka Publiczna
  • Miejski Ośrodek Kultury