BIP
Jesteś tutaj: Dom Pomocy Społecznej w Pelplinie/Wyjazd na Zawody Wędkarskie Osób Niepełnosprawnych do Tczewa
true6006000truetrue0truetruefadetrue

26 lipca 2013 roku  w Tczewie odbyły się zawody wędkarskie osób niepełnosprawnych o Puchar Starosty Starogardzkiego i  Starosty Tczewskiego. Zawody zorganizowało Stowarzyszenie  na Rzecz Osób Starszych i Niepełnosprawnych „Cordis” oraz Stowarzyszenie „Górki” z radnym Miasta Tczew p. Kazimierzem Mokwą.

W zawodach wzięło udział sześć drużyn 3 osobowych reprezentujących : DPS Szpęgawsk, DPS Damaszka, DPS Rokocin, DPS Pelplin, DPS Gniew oraz Dom Środowiskowy ze Tczewa.  Naszą drużynę wędkarską reprezentowali p. Józef Z., p. Alfons K.  oraz opiekun p. Zdzisław W. Organizatorzy zadbali również o poczęstunek dla wszystkich uczestników zawodów. Po podsumowaniu wyników (waga złowionych ryb) okazało się, że nasza ekipa  w klasyfikacji drużynowej zajęła III miejsce, zaś  w klasyfikacji indywidualnej  nasz mieszkaniec p. Józef Z. uplasował się na piątej pozycji.   Zwycięzcą drużynowych zawodów został DPS Szpęgawsk nagrodzony pucharem za I miejsce, natomiast  pozostałe drużyny otrzymały dyplomy oraz upominki. Miejsce  zawodów tj. Skwer 750- lecia  Tczewa stanowił bardzo atrakcyjną bazę dla całokształtu przedsięwzięcia, co podkreślali niemal wszyscy uczestnicy zawodów.